Grupa „Babaji Kriyabans” na Facebooku:"


W ponad 20 krajach gdzie prowadzimy swoją działalność jest obecnie ponad 15 000 osób, tóre przeszły inicjację w Krija Jodze Babadżiego. Jest prawdopodobne, że nawet kilka takich osób mieszka blisko C iebie, a tylko ich nie znasz. Aby zbliżyć członków naszej społeczności, stworzyliśmy facebookową grupę „Babaji riyabans”, która w zasadzie rozwija się jako kilka grup językowych, m.in. anglojęzyczna, francuskojęzyczna, h iszpańskojęzyczna, niemieckojęzyczna i portugalskojęzyczna.< /p>

Cele grupy „Babaji Kriyabans”:

Jak wiecie, w Krija Jodze Babadżiego  kładziemy nacisk na „praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę”. Możliwość dzielenia się  spostrzeżeniami z innymi praktykującymi pobudza zainteresowanie dziedziną i dążenie do pogłębiania praktyki. Właśnie dlatego postanowiliśmy wykorzystać tę nową internetową platformę do spotkań. Dzięki niej:

  1. Tworzymy prawdziwą społeczność pasjonatów, która ułatwi wymianę informacji pomiędzy praktykującymi Krija Jogę Babadżiego  (w tym informacje o wydarzeniach, zdjęcia, opinie na temat pozytywnego wpływu praktyki, radości i trudności, oraz wszelkiego rodzaju pytania i odpowiedzi).
  2. Pomagamy odnaleźć Kriyaban (osoby praktykujące Krija Jogę) wśród osób, które mieszkają blisko Ciebie, przez co zachęcamy do spotkań i wspólnych ćwiczeń grupowych (Satsang), a tym samym do intensywniejszej praktyki Krija Jogi.
  3. Możemy korzystać z narzędzia informacyjnego, które zapewnia szybką i łatwą komunikację wszystkim członkom naszej społeczności.

Kto może zostać członkiem grupy „Babaji Kriyabans” na Facebooku?

Zamknięta grupa „Babaji Kriyabans” przeznaczona jest dla wszystkich osób oddanych praktyce Krija Jogi Babadżiego i wypełniających podjęte zobowiązania duchowe, które są odpowiedzialne i świadome własnej sadzany, oraz przeszły co najmniej pierwszą inicjację.

Jak zapisać się do grupy „Babaji Kriyabans” na Facebooku?

Grupa facebookowa „Babaji Kriyabans” jest grupą zamkniętą, wymagającą zaproszenia (albo akceptacji prośby  o dołączenie). Tylko administratorzy grupy mogą zaakceptować prośbę o dołączenie do grupy (lub zaprosić nowe osoby).

Jeśli masz konto na Facebooku i chcesz dołączyć do jednej z naszych grup „Babaji Kriyabans”, kliknij jedno z poniższych łączy, a następnie kliknij przycisk „ Dołącz”:

Babaji Kriyabans grup anglojęzyczna: https://www.facebook.com/groups/137107042665/

Babaji Kriyabans grupa francuskojęzyczna: https://www.facebook.com/groups/147541237717/

Babaji Kriyabans grupa portugalskojęzyczna: https://www.facebook.com/groups/151500801294/

Wyrażamy głębokie pragnienie, by członkowie tej grupy byli posłańcami światła i miłości, i wspierali Cię w codziennej praktyce.

Om Shanti

M. Govindan Satchidananda


AKTUALNOŚCI
PIERWSZA INICJACJA DO KRIJI JOGI

Termin: 31 października - 3 listopada 2019
Nauczyciel: Satyananda

M.G. Satchidananda receives Patanjali Award for 2014

Miejsce: "Bajkowa Zagroda"
ul. Zalesie 13,
Łąki Radzymińskie,
05-250 Radzymin
https://www.bajkowazagroda.pl

Pobierz ulotkę informacyjną tutaj

Skontaktuj się z nami ws. szczegółów seminarium i rejestracji wysyłając email na adres: Tomasz


ANGLIA / WIELKA BRYTANIA

Poprowadzi: Satyananda
e-mail Satyananda
z Niemiec


(Pobierz formularz rejestracyjny w języku angielskim)

Londyn: 21-23 czerwca 2019    
(Download pdf program)     

Miejsce: The Theosophical Society
50 Gloucester Place,
London W1U 8EA

Plan zajęć: Piątek 10.30 - 18.30; Sobota & Niedziela 8.30 - 18:00
Sugerowany datek finansowy: £300 (£150 dla osób wcześniej inicjowanych)

Kontakt: Marina Kapur, Londyn

M.G. Satchidananda receives Patanjali Award for 2014

MG Satchidananda otrzymuje nagrodę Patanjali za rok 2014 przyznawaną przez Yoga Alliance International / International Yoga Federation.

Szczegółowe informacje tutaj


Zakon buduje szkołę w pobliżu Rudraprayag.

Szczegółowe informacje tutaj


Pierwsze spotkanie człowieka z Tajemnicą Boga wypełnia się poprzez Ciszę. Skosztuj nektaru Ciszy.

Ściągnij

 

© 1995 - 2024 · Babaji's Kriya Yoga and Publications · Wszelkie prawa zastrzeżone. Fraza  „Babaji's Kriya Yoga" jest zarejestrowanym znakiem usługowym.   ॐ Mahavatar Babaji ॐ