Babaji'nin Kriya Yoga'sına hoş geldiniz.Bu kitabı indirmek için bu kapak resmine tıklayın

kriya-hatha-yoga-turkishBabaji ve 18 Siddha Kriya Yoga Geleneği BABAJI VE 18 SIDDHA KRIYA YOGA GELENEĞI
Yazan : Marshall Govindan, M.A.

Bu kitap, M.S. 3. yüzyıldan beri genç formunu koruyan Babaji'nin ve onu Tanrı'yı, Hakikati ve Benliği idrak etmeye yönelik bilimsel bir sanat olan Kriya Yoga'ya inisiye eden Güney Hindistan'ın ölümsüz üstadları olan Siddhalar'ın eşsiz bir anlatımıdır. Babaji'nin doğumunun, çocukluğunun, kendini gerçekleştirme dönüşümü arayışının ve insanlığın 'akılüstü evrimine' yardımcı olma misyonunun ilham verici öyküsünü anlatıyor.


Burada Kriya Yoga'nın psikofizyolojisi ve uygulamasına ilişkin kurallar açık bir şekilde açıklanmaktadır. Kriya Yoga, kişinin fiziksel, hayati, zihinsel, entelektüel ve ruhsal gelişimini sağlayarak sağlık ve mutluluğunun artmasına yardımcı olabilir.


Babaji ve 18 Siddha Kriya Yoga Geleneği kitabını satın almak için buraya tıklayın

Kriya Yoga: Yol Boyunca Sezgiler KRİYA YOGA: YOL BOYUNCA SEZGİLER
Yazarlar: M. Govindan ve Jan "Durga" Ahlund

Bölüm 1: İnsan varoluşunun ikilemi: Kalıcı mutluluğu kalıcı olmayan şeylerde bulmak . Neden Yoga yapıyoruz ? Karma: Sebep mi Sonuç mu? Beğenmek ve Beğenmemek: Aklın Hastalığı . Şüpheler. Bölüm 2: Ruhsal Yolu Bulma.Guru Purnima. Özlem. Satguru’muz Kriya Babaji Nagaraj’ın lütfunu kazanmak. Müritlik mi Adanmışlık mı? İnisiyasyon’un Önemi. Babaji'nin Kriya Yoga’sı nedir? Meditasyon Sanatı, Sen nesin ve ne değilsin. Memnuniyetle en yüce Sevinç elde edilir. Bir insanın evi onun aşram’ıdır. Satsang. Kutsal Alan. Bölüm 3: Hayatımızı Yoga’mız Haline Gertirmek. Dengeye Doğru İlerlemek: Sakin Bir Şekilde Aktif, Aktif Bir Şekilde Sakin. Dünyanın şu anda ihtiyacı olan şey, Sevgi ve Şevkat’tir. Yargılama, veya kendimize ve başkalarına zarar vermekten nasıl kaçınırız? Toplumsal bir hareket olarak Yoga. Bütün Ülkeler benim vatanım ve tüm insanlar , benim ailemdir. Kutsal Çılgınlık, Kundalini, Shakti pat ve Ego’yu yok etme. Ruhsal olarak gelişip gelişmediğimizi nasıl anlarız? 21.Yüzyılın Yoga’sı. Tapas: Gönüllü Kendi Kendine Mücadele. Samadhi. Kaivalyam: Mutlak Özgürlük. Hayatın Sadhana’sı. Sorular ve Cevaplar: Mantra uygulamalarında nasıl konsantre olmalıyız? Her ikisini de iyileştirmek için iç ve dış odaklanma nasıl dengelenir? Advaita Vedanta'da kişi, yalnızca Öz'e odaklanır. Babaji'nin Kriya Yoga'sında neden başka odak noktalarımız vardır? Babaji'nin Kriya Yoga'sı, Yogananda ve onun ardılları tarafından desteklenen Kriya Yoga ile nasıl karşılaştırılır?


Kriya Yoga: Yol Boyunca Sezgiler kitabını satın almak için buraya tıklayın

Kriya Yoga: Voice of Babaji BABAJİ’NİN SESİ : KRİYA YOGA ÜZERİNE ÜÇLÜ ESER, 3. Baskı
Yazanlar : V.T.Neelakantan, S.A.A. Ramaiah ve Babaji Nagaraj

Sri V.T. Neelakantan, Satguru Kriya Babaji'nin 1953'te yaptığı bir dizi konuşmayı kelimesi kelimesine kaydetti. Bunlar, Kriya Yoga'nın Tanrı farkındalığına, farklılıkta birliğe ve evrensel sevgiye giden yolunu aydınlatan bir zevk ve ilham kaynağıdır. Ayrıca Babaji'nin çekici kişiliğini ve hepimizi nasıl desteklediğini büyük bir mizah ve bilgelikle ortaya koyuyorlar. Kitaplar, ilk olarak üç cilt halinde basılmıştı: "Babaji'nin Sesi ve Tasavvufun Kilidi Açıldı", "Babaji'nin Tüm Hastalıkların Ana Anahtarı (Kriya)" ve "Babaji'nin Ölümün Ölümü (Kriya)." Yazarlar V.T. Neelakantan ve Yogi S.A.A. Ramaiah 'ın Madras'ta ve Himalayalar'da Babaji ile yaptığı toplantıların büyüleyici anlatımlarını içerir. Yaklaşık 50 yıldır baskısı tükenen bu sözler, dünyanın yaşayan en büyük manevi ustalarından birinin derin ve önemli açıklamalarıdır.Babaji'nin Sesi Kriya Yoga üzerine Üçlü Eser, 3. Baskı kitabını satın almak için buraya tıklayın
 

© 1995 - 2024 · Babaji'nin Kriya Yogası ve Yayınları · Tüm hakları saklıdır.  "Babaji'nin Kriya Yoga's" tescilli bir hizmet markasıdır.   ॐ Mahavatar Babaji ॐ