Babaji’nin Kriya Yoga YayınlarıSipariş vermenin en iyi yolu bu alışveriş sepetini kullanmaktır.

Sipariş, web sitesindeki çevrimiçi mağaza aracılığıyla verilir. Ödeme, web sitesindeki sipariş işlemi sırasında kredi kartı bilgileri girilerek VISA, Mastercard/Eurocard, Discover veya American Express ile kredi kartıyla yapılır. Bu işlemler, güncel standart prosedürler kullanılarak şifreli ve güvenli bir şekilde iletilir.

***** Satınalma işleminde kişisel ve adres bilgilerinizi girerken ç-ğ-ö-ş-ü harflerini kullanmayınız. *****

 


İçine bakmak için tıklayın

BABAJI VE 18 SIDDHA KRIYA YOGA GELENEĞI


Babaji ve 18 Siddha Kriya Yoga Geleneği

Yazan : Marshall Govindan, M.A., 154 sayfa. 4 harita, 100 bibliyografik referans ve bir sözlük içeren 9. baskı. Fiyatı: 8 euro (dijital kitap), ISBN 978-1-987972-37-5.

Bu kitap, M.S. 3. yüzyıldan beri genç formunu koruyan Babaji'nin ve onu Tanrı'yı, Hakikati ve Benliği idrak etmeye yönelik bilimsel bir sanat olan Kriya Yoga'ya inisiye eden Güney Hindistan'ın ölümsüz üstadları olan Siddhalar'ın eşsiz bir anlatımıdır. Babaji'nin doğumunun, çocukluğunun, kendini gerçekleştirme dönüşümü arayışının ve insanlığın 'akılüstü evrimine' yardımcı olma misyonunun ilham verici öyküsünü anlatıyor.

Burada Kriya Yoga'nın psikofizyolojisi ve uygulamasına ilişkin kurallar açık bir şekilde açıklanmaktadır. Kriya Yoga, kişinin fiziksel, hayati, zihinsel, entelektüel ve ruhsal gelişimini sağlayarak sağlık ve mutluluğunun artmasına yardımcı olabilir.

Fotoğraflar, çizimler ve 4 harita ile güzel bir şekilde resimlendirilmiştir.

"Az bilinen ölümsüzlük bilimine mükemmel bir katkı."

C. Srinivasan, Ph.D.; Botanik Bölümü Fahri Profesörü, Annamalai Üniversitesi, Hindistan.

"Kadim Kriya Yoga geleneğinin ve yönteminin bugüne kadar İngilizce olarak yayınlanmış en doğru ve kapsamlı anlatımıdır."

E. Ayyappan, Babaji'nin uzun süredir öğrencisi,


e-posta yoluyla e-kitap (pdf):


İçine bakmak için tıklayın

BABAJİ’NİN SESİ : KRİYA YOGA ÜZERİNE ÜÇLÜ ESER, 3. Baskı


BABAJİ’NİN SESİ : KRİYA YOGA ÜZERİNE ÜÇLÜ ESER, 3. Baskı

Yazanlar : V.T.Neelakantan, S.A.A. Ramaiah ve Babaji Nagaraj, 2003.
372 sayfa. Fiyatı: 10 euro (dijital kitap), ISBN 978-1-987972-36-8.

Sri V.T. Neelakantan, Satguru Kriya Babaji'nin 1953'te yaptığı bir dizi konuşmayı kelimesi kelimesine kaydetti. Bunlar, Kriya Yoga'nın Tanrı farkındalığına, farklılıkta birliğe ve evrensel sevgiye giden yolunu aydınlatan bir zevk ve ilham kaynağıdır. Ayrıca Babaji'nin çekici kişiliğini ve hepimizi nasıl desteklediğini büyük bir mizah ve bilgelikle ortaya koyuyorlar. Kitaplar, ilk olarak üç cilt halinde basılmıştı: "Babaji'nin Sesi ve Tasavvufun Kilidi Açıldı", "Babaji'nin Tüm Hastalıkların Ana Anahtarı (Kriya)" ve "Babaji'nin Ölümün Ölümü (Kriya)." Yazarlar V.T. Neelakantan ve Yogi S.A.A. Ramaiah 'ın Madras'ta ve Himalayalar'da Babaji ile yaptığı toplantıların büyüleyici anlatımlarını içerir. Yaklaşık 50 yıldır baskısı tükenen bu sözler, dünyanın yaşayan en büyük manevi ustalarından birinin derin ve önemli açıklamalarıdır.


(Kitabın lansmanı için konuşmalar) Durga Ahlund Buraya tıklayın


e-posta yoluyla e-kitap (pdf):


İçine bakmak için tıklayın

KRİYA YOGA: YOL BOYUNCA SEZGİLER


Kriya Yoga: Yol Boyunca Sezgiler

Yazarlar: M. Govindan ve Jan "Durga" Ahlund, 110 sayfa, Dijital Kitap.    Fiyatı: 7 euro (dijital kitap), ISBN 978-1-987972-38-2.

Bölüm 1: İnsan varoluşunun ikilemi: Kalıcı mutluluğu kalıcı olmayan şeylerde bulmak . Neden Yoga yapıyoruz ? Karma: Sebep mi Sonuç mu? Beğenmek ve Beğenmemek: Aklın Hastalığı . Şüpheler. Bölüm 2: Ruhsal Yolu Bulma.Guru Purnima. Özlem. Satguru’muz Kriya Babaji Nagaraj’ın lütfunu kazanmak. Müritlik mi Adanmışlık mı? İnisiyasyon’un Önemi. Babaji'nin Kriya Yoga’sı nedir? Meditasyon Sanatı, Sen nesin ve ne değilsin. Memnuniyetle en yüce Sevinç elde edilir. Bir insanın evi onun aşram’ıdır. Satsang. Kutsal Alan. Bölüm 3: Hayatımızı Yoga’mız Haline Gertirmek. Dengeye Doğru İlerlemek: Sakin Bir Şekilde Aktif, Aktif Bir Şekilde Sakin. Dünyanın şu anda ihtiyacı olan şey, Sevgi ve Şevkat’tir. Yargılama, veya kendimize ve başkalarına zarar vermekten nasıl kaçınırız? Toplumsal bir hareket olarak Yoga. Bütün Ülkeler benim vatanım ve tüm insanlar , benim ailemdir. Kutsal Çılgınlık, Kundalini, Shakti pat ve Ego’yu yok etme. Ruhsal olarak gelişip gelişmediğimizi nasıl anlarız? 21.Yüzyılın Yoga’sı. Tapas: Gönüllü Kendi Kendine Mücadele. Samadhi. Kaivalyam: Mutlak Özgürlük. Hayatın Sadhana’sı. Sorular ve Cevaplar: Mantra uygulamalarında nasıl konsantre olmalıyız? Her ikisini de iyileştirmek için iç ve dış odaklanma nasıl dengelenir? Advaita Vedanta'da kişi, yalnızca Öz'e odaklanır. Babaji'nin Kriya Yoga'sında neden başka odak noktalarımız vardır? Babaji'nin Kriya Yoga'sı, Yogananda ve onun ardılları tarafından desteklenen Kriya Yoga ile nasıl karşılaştırılır?

Geleceğimizin nasıl olmasını istediğimizi seçmek kendimize kalmıştır. Bu seçimi yaparken kendimizi, amacımızı, tutkularımızı, yeteneklerimizi ve bunların nasıl ortaya çıkmasını istediğimizi bilmek, anlamak ve kabul etmek bize yardımcı olur. Kendi Benliğine / En yüksek potansiyeline adım atmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ettiğim bir kitap, Marshall Govindan ve Jan Ahlund'un yazdığı "Kriya Yoga: Yol Boyunca Sezgiler".

Kitap, Geniş farkındalık, kendini gerçekleştirme ve kişisel ustalığa doğru giden yolda olan adaylar, uygulayıcılar ve öğretmenler için güçlü bir yol arkadaşıdır. Kitap, Çoğu bölümlerdeki gücünü, basit, açık, samimi, jargon içermeyen ve nesnel bir üslupla kapsadığı geniş konulardan almaktadır. Özellikle Kaivalyadham ile ilgili 11. Bölümde ve Benim için : Neden Yoga? Neden Kriya Yoga? Kim Olduğumu neden Bilmeliyim? Sorularını özetleyen Hayatın Sadhanası ile ilgili 12. Bölümde nektar buldum.

Bu kitabı okuduktan sonra, Kim olduğunuzu hatırlamaya ve olmadığınız şeyleri bırakmaya yardımcı olarak ne kadar değerli bir eser olduğunu anlayacaksınız!"

Marina Kapur,

Birleşik Krallık’ta Yönetim Danışmanıe-posta yoluyla e-kitap (pdf):

İADE POLİTİKASI:
Teslim edilen ürünlerde taşıma sırasında herhangi bir hasar olması veya hatalı gönderim olması durumunda lütfen bizi hemen bilgilendirin. Lütfen ürün adını, miktarını ve fatura numarasını ekleyin. CD'niz veya DVD'niz hasar görürse, yenisi ile değiştirilecektir.


Kitap veya fotoğrafların hasar görmesi durumunda ürünün iadesi gereklidir. Bu durumda değişim teslimatı ancak hasarlı ürünün teslim alınmasından sonra yapılabilir. Ek bir maliyete maruz kalmamanız için size iade için damgalı bir zarf göndereceğiz. Hasar belirtileri veya izleri gösteren ürünleri geri almayı reddetme hakkımız saklıdır.

İLETİŞİM:
Sipariş süreciyle ilgili sorularınızı eleni aracılığıyla satış ortağımız Eleni Efthimiiou'ya veya info@babajiskriyayoga.net aracılığıyla Kanada'daki yayıncı Kriya Yoga Yayınları'na +1 450 297 0258 numaralı telefondan iletebilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız, siparişinizin ödemesini banka havalesi veya banka ödeme emri yoluyla nasıl yapacağınıza ilişkin ayrıntıları sorunuz.

Sipariş sürecinin işlenmesi ve kredi kartı işlemlerinin İngilizce konuşan RomanCart hizmet sağlayıcısı tarafından sağlanması nedeniyle, sipariş sürecinin aşağıdaki sayfası İngilizcedir. Ancak gerekirse Google çevrimiçi çeviri işlevini veya benzer bir İnternet tarayıcı işlevini kullanılarak tercüme edebilirsiniz.
 

© 1995 - 2024 · Babaji'nin Kriya Yogası ve Yayınları · Tüm hakları saklıdır.  "Babaji'nin Kriya Yoga's" tescilli bir hizmet markasıdır.   ॐ Mahavatar Babaji ॐ